Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kthehet 'cjapi' tek 'kasapi'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kthehet 'cjapi' tek 'kasapi'   9/2/2009, 03:53

Pamela Anderson (se fundmi e pare ne Big Brother ne Australi) ka pranuar se ajo dhe ish-bashkeshorti, Tommy Lee, prej se cilit u nda bujshem, jane kthyer serish bashke, sepse, sic thote ajo, bejne nje dyshe te perkryer.


- “Ne jemi miq shume te ngushte, jemi kombinimi i duhur i dy njerzve, e kjo ėshtė e sigurt. Kam kaluar shume dite me te gjate kesaj vere... Kėnaqemi ndersa jemi bashkė... Shto dhe faktin se eshte babai i fėmijėve te mi. Me shume se kaq nuk di cmund te kerkoj".

Anderson ka qenė e martuar me liderin e “Motley Crue” per tre vjet, per tu divorcuar me 1998. Bashke kane dy djem, Dylan, 10 vjec dhe Brandon, 12.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kthehet 'cjapi' tek 'kasapi'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: