Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mbase nje fund i tmerrshem per Winehouse...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Mbase nje fund i tmerrshem per Winehouse...   9/2/2009, 03:52

Frika pėr shėndetin e Amy Winehouse sa vjen e shtohet, pasi mjekėt mendojnė se ajo vuan nga tuberkulozi.

Kėngėtarja, sikurse ju kemi thene, ishte shtruar nė njė klinikė private nė Marylebone tė Londrės tė hėnėn, pasi i kishte ngelur pa ndjenja ne shtepine e saj.

Ekzaminimet pėr ta treguar arsyen e kesaj ende nuk kanė dhėnė diēka specifike, pėrveēse ėshtė kėrkuar qe kėngėtarja te mos abuzoje me drogat dhe alkoolin.

Nga zerat e korridorit, thuhet se ekspertėt mjekėsore nė bazė tė simptomave tė saj, pėrfshirė kėtu rrahjet e parregullta tė zemrės dhe infeksionin e gjoksit, mendojne se ajo mund te jete e prekur nga tuberkulozi.

“Amy ėshtė nė njė gjendje shumė tė keqe, ajo vazhdimisht kollitet, ka probleme me tė rrahurat e zemrės, ndėrsa mjekėt mendojnė se ajo vuan nga tuberkulozi dhe janė duke bėrė edhe disa teste shtesė pėr ta vėrtetuar kėtė”, shkruhet ne media.
Nese kjo do te ishte e vertete, nje fund me te tmerrshem se ky nuk mund ta imagjinonim.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbase nje fund i tmerrshem per Winehouse...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: