Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kapet me presh!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kapet me presh!   9/2/2009, 03:52

Vjehrrat te prishin pune (shumicen e rasteve). Ka qene pikerisht e ema e yllit tė muzikės R&B, Chris Brown, qe ka zbuluar romancėn e djalit tė saj me bukuroshen dhe kėngėtaren, Rihanna, duke thėnė se ajo ėshtė femra mė seksi dhe mė e ėmbėl me tė cilėn Chris ka dalė ndonjėherė.
Joyce Hawkins, ka treguar se ka marre pjesė nė e ndarjen sė ēmimeve, BET Awards, bashke me te birin dhe nusen. Ajo nuk pushon se theni vetėm fjalė tė bukura pėr Rihannan.

Tė pranishmit kanė pohuar se Rihanna dhe Brown me tė arritur nuk i kishin fshehur aspak emocionet pėr njėri-tjetrin.

"Ata hyrėn duke u mbajtur pėr dore dhe duke e puthur njėri-tjetrin nė qafė", ka thėnė njė i pranishėm.

I sugjerojme Vajzes se mire qe u be e keqe (Good Girl gone Bad) ta mendoje mire martesen me djalin ne fjale. Me nje vjehrre si kjo...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kapet me presh!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: