Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson, me keq se kaq?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jackson, me keq se kaq?   9/2/2009, 03:50

Mbreti ne fuqi i Pop-it, muzika e te cilit degjohet edhe sot me po te njejten intensitet si dikur, Michael Jackson, vuan nga njė dhimbje e madhe nė shpinė, e cila e ka detyruar qė tė levize ne nje karroce me rrota, si ato te invalideve.

Ai ėshtė fotografuar i veshur me pizhame, duke mbajtur paruke, njė maskė, njė kapelė dhe syze te medha dielli, ndersa levizte me karroce.

“Ka shumė spekulime pėr rikthimin e Michael Jacksonit nė skenė, mirėpo ishte shokuese tė shihje se ai ėshtė thjeshtė njė hije e asaj qė ka qenė dikur”, ka thėnė njė dėshmitar i rastit.

Thellesisht na vjen keq per Michael Jackson, nje legjende qe mesa duket po shuhet dita dites.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson, me keq se kaq?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: