Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Aniston, nje Demi Moore e dyte!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jennifer Aniston, nje Demi Moore e dyte!   9/2/2009, 03:49

Jennifer Aniston ka fluturuar nė Britani pėr tė pėrkrahur tė dashurin e saj, John Mayer, gjatė turneut tė tij britanik. Qe thoni ju, John eshte goxha (po goxha) vite me i vogel se ‘e shkreta’ Jennifer.

Ish-aktorja e serialit “Friends”, e cila ka rreth tre muaj qe shoqerohet me kėngėtarin, ka zbritur te henen ne Heathrow, dhe do ta shoqėrojė John gjatė turneut tė tij ne mbreterine e bashkuar.

“Ajo ka bėrė pėrparime nė jetėn e saj, dhe mė nė fund ka gjetur njė djalė me te cilin ndjehet thjesht rehat”, ka thėnė njė person i afėrt.

Mayer do te kendoje edhe neper Europė, dhe me kete rast Angelina do te bredhe paksa kontinentin plake.

Vetem kujdes andej nga riviera Franceze. Plaga ‘Pitt’ zor se sherohet ndonjehere.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Aniston, nje Demi Moore e dyte!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: