Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria ben si interesante...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Victoria ben si interesante...   9/2/2009, 03:48

Kete ka dashur te thosthe ish shoqja e grupit, Emma Bunton (kujtoni Spice Girls) per Victoria Beckham. Ajo nuk e shpjegon dot interesin kaq te madh qe media amerikane ka per Posh Spice.

Interesimi i gazetarėve dhe paparaceve Vickyn u bė i madh pas martesės sė saj me superyllin e futbollit, David Beckham, nė vitin 1999.

Bunton as tani nuk mund ta kuptojė se pse tėrheq aq shumė vemendja, a thua se eshte ndonje ikone.

“Isha nė njė restorant me Victorian, dhe tė gjithė njerėzit e shikonin atė duke u munduar qė te terhiqnin vemendjen e saj. Pėr mua, ajo ėshtė thjesht Victoria, shoqja ime, njė nėnė e mire dhe njė vajzė e mirė”, ka thėnė Emma.

Emma Ziliqarja duhet thene!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Victoria ben si interesante...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: