Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 De Niro ne mbrojtje te vetes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: De Niro ne mbrojtje te vetes   9/2/2009, 03:48

Robert de Niro, i ka mohuar thashethemet se ėshtė e vėshtirė tė punohet me tė nė sheshxhirim duke thėnė se ai kurrė nuk do ta bėnte procesin e xhirimeve mė tė vėshtirė sesa ėshtė.

Aktori veteran ka pėrgėnjeshtruar fjalėt se ai e ka tė vėshtirė tė punojė me bashkėprotagonistet dhe regjisorėt gjatė filmave tė ndryshėm.

“Unė I vėshtirė? Nuk mendoj se jam fare i tille, sidomos nėse mė krahasoni me te tjerėt. Filmat shtė vėshtirė tė bėhen qofte edhe nė momentet mė tė mira, kėshtu qė unė nuk dėshiroj qė ta vėshtirėsoj edhe mė tepėr kėtė proces. Sa per huqe te gjithe kane te tyret”, ka thėnė veterani i Hollywoodit.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
De Niro ne mbrojtje te vetes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: