Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje Aerosmith per nje spital.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Nje Aerosmith per nje spital.   9/2/2009, 03:39

Basisti i "Aerosmith", Tom Hamilton, pasi ka vizituar njė spital fėmijėsh nė Massachusetts, SHBA eshte prekur nga kushtet, dhe ka vendosur te tregoje anen e tij te mire.

Rocker-i ka argėtuar pacientėt e spitalit “Franciscan” nė Brighton, Massachusetts, per tu dhene me pas dhurata te ndryshme perfshire ketu kopje te videove me autograf. Ai bashke me te shoqen e kane bere shpesh kete 'pune' me disa spitale ne Amerike.

Ja sugjerojme kete Sinanit, se edhe ketu tek ne spitalet jane beterr :-)

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje Aerosmith per nje spital.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: