Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blink-182 si Hirushja per nje nate.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Blink-182 si Hirushja per nje nate.   9/2/2009, 03:38

Kete te diele anėtarėt e grupit "Blink-182" kanė vendosur ti japin edhe nje shans njeri-tjetrit. Se bashku do te prezantojne nje cmim tek Grammy Awards, qe mbahet ne L.A te dielen.
Travis Barker, Mark Hoppus dhe Tom DeLonge kane qe me dhjetor tė 2004 qe nuk shihen me bashke, po flasim per skenen.

Nga ajo kohė ata kanė performuar tė ndarė. Hoppus dhe Barker formuan grupin “+44”, ndėrsa Delonge vazhdoi karrierėn si vokali i “Angels & Airwaves”

Po per nje nate si kjo, ja vlen barra qerane, urojme vetem te mos bejne ndonje sherr ne skene.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blink-182 si Hirushja per nje nate.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: