Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lineker: Capello, njeriu i duhur per Angline

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lineker: Capello, njeriu i duhur per Angline   9/2/2009, 03:05

Lineker: Capello, njeriu i duhur per AnglineFabio Capello-Trajneri i Anglise
Trajneri i Anglise, Fabio Capello ka nje “sponsor” te rendesishem ne ambientin e ashper britanik.
Duke u bazuar rezultatet pozitive te kombetares se “Tre Luaneve” gjate ndeshjeve te fundit, ish sulmuesi Gary Lineker nuk i kursen levdatat per italianin. “Nuk po them se Capello nuk deshton por u be shume shpejt pika e forte e gjithe skuadres”, shkruan Lineker ne nje editorial per gazeten “Times”.
Ne vijim te shkrimit, ai mbeshtet vendimin e Capello-s per te mos perfshire ne kombetare sulmuesin Owen, pasi sipas tij, ai nuk gezon formen optimale. “Eshte nje njeri i vendosur me dhunti shume te medha dhe me nje eksperience te jashtezakonshme. Kuptoi menjehere se Lampard dhe Gerrard mund te luajne bashke por jo te dy ne qender te mesfushes”, nenvizon ish sulmuesi i Premier League.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lineker: Capello, njeriu i duhur per Angline
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: