Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barcelona, Henry rigjen formen dhe golat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Barcelona, Henry rigjen formen dhe golat   9/2/2009, 03:04

Barcelona, Henry rigjen formen dhe golat


Thierry Henry duket se ka rigjetur formen ideale ne ambientin katalanas pas me shume se nje viti.
Blerja e bujshme nga Arsenal, fillimisht zhgenjeu ambientin tek skuadra e Barcelones per shkak te formes se dobet dhe demtimeve te shumta. Por tashme kohet kane ndryshuar dhe duket se sulmuesi francez eshte kthyer serish ne nje bomber te vertete.
Me ardhjen e Guardiola-s ne stolin katalanas, Henry ka gjetur vendin e titullarit dhe rrjeten kundershtare sistematikisht, duke u rikthyer ne kohet e tij me te lavdishme. 15 gola ne 26 ndeshje me nje mesatare 0.57 gola per ndeshje, Henry i afrohet me 0.04 gola per ndeshje koeficentit kur luante per “Topcinjte”.
Sezoni i tij me i mire ngelet 2003-2004 ku shenoi 39 gola ne 51 ndeshje dhe fitoi Kepucen e Arte ne Premier League.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcelona, Henry rigjen formen dhe golat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: