Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jose Mourinho thumbon ndjekesit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jose Mourinho thumbon ndjekesit   9/2/2009, 03:02

Jose Mourinho thumbon ndjekesit


Jose Mourinho nuk heq dore nga deklaratat e zakonshme helmuese qe me pas shkaktojne debate te medha ne boten e futbollit.
Tekniku italian ka injoruar skuadrat e Milanit dhe Juventusit, duke u shprehur i sigurt se distanca nga vendi i dyte nuk ia prish endrrat. “Jemi 6 pike larg Milanit dhe 7 ndaj Juventusit, prandaj mund te them se jemi ne rruge te mbare”, pohon portugezi.
Ne vijim, ai flet per gjendjen ne ambientin zikalter pas barazimit me Torinon. “Mentaliteti im nuk ndryshon pasi cdo ndeshje duhet fituar edhe nese je 1 apo 10 pike larg vendit te dyte. Nuk e njoh friken por nese nje lojtar ndien shume presion atehere ai nuk mund te luaje. E njejta gje ndodh edhe kur ai ndihet shume i qete. Atyre u pelqen te fitojne dhe ne nuk kemi asnje problem, problemet i kane ata qe na ndjekin”, nenvizon Mourinho.
Persa i perket kusherinjve te Milanit, ai nuk ka kursyer edhe nje thumb. “Milan po ecen mire, Beckam po ashtu, Kaka po ashtu, Pato po shkon mire por gjithesesi jane 6 pike larg nesh”, perfundon trajneri karizmatik.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jose Mourinho thumbon ndjekesit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: