Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Federata e notit pezullon 3 muaj Michael Phelps

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Federata e notit pezullon 3 muaj Michael Phelps   9/2/2009, 03:02

Federata e notit pezullon 3 muaj Michael Phelps


Federata amerikane e Notit ndeshkon notarin Michael Phelps, fituesi i 8 medaljeve te arta ne Olimpiaden e Pekinit. Sportisti eshte pezulluar per tre muaj nga garat, pas publikimit te nje fotoje ne “News of the World”, ku ai thithte marihuane ne nje feste studentesh.
“Ne kete rast nuk eshte shkelur asnje ligj per doping, por kemi vendosur t’i japim Michael nje mesazh te forte pasi ka zhgenjyer shume persona, vecanerisht mijera femije qe e shohin si model dhe hero”, shpjegon federata ne nje komunikate te publikuar ne faqen e saj te internetit.

Federata i ka nderprere notarit cdo mbeshtetje financiare gjate kohes qe do te jete i skualifikuar. Komunikata thote se vendimi eshte pranuar nga Phelps, qe ka shprehur angazhim per te rifituar besimin e federates. Periudha e pezullimit do te perfundoje ne kohen e duhur, qe sportisti te nise pergatitjen per Kampionatin amerikan me 7 korrik.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Federata e notit pezullon 3 muaj Michael Phelps
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: