Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ceshtja “Beckham”, Platini ironizon Milanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ceshtja “Beckham”, Platini ironizon Milanin   9/2/2009, 03:01

Ceshtja “Beckham”, Platini ironizon Milanin
Ceshtja Beckham ka kapur ne befasi drejtuesit e UEFA-s, te cilet po kerkojne mbeshtetje ligjore per te thene fjalen e tyre ne gjithe kete zhurme.
Presidenti Michel Platini nuk ka preferuar te thote me shume se disa rreshta, pa dale ne asnje perfundim. “Problemi im nuk eshte Beckham por Milani qe blen nje lojtar per vetem 3 muaj. Nese eshte keshtu, atehere pse te mos blejne nje lojtar vetem per nje ndeshje, apo ndoshta 5 per te luajtur nje finale? Duhet ta analizojme me kujdes kete situate”, thekson shefi i institucionit me te larte te futbollit boteror.
Nderkohe, nga kampi kuqezi vjen nje deklarate e rendesishme nga vete futbollisti. “E kam thene qarte mendimin tim. Dua te qendroj tek Milan pasi gjeta veten time si futbollist. As une nuk mendoja se situata do ishte kaq pozitive. Ne keto momente Milani eshte me i rendesishem se parate. Dua te mendoj vetem per futbollin dhe karrieren time. Nuk kam diskutuar ende me Galaxy por dikush po e ben kete per mua. Kam shume shpresa se mes paleve mund te arrihet nje marreveshje”, nenvizon Spice Boy.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ceshtja “Beckham”, Platini ironizon Milanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: