Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ronaldo mbron veten dhe Phelps

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ronaldo mbron veten dhe Phelps   9/2/2009, 03:00

Ronaldo mbron veten dhe Phelps


Tifozet e Corinthias jane ende ne pritje per te pare sulmuesin Ronaldo me fanelen e skuadres se tyre te preferuar.

Ish lojtari i Milanit, i blere kete sezon nga skuadra pauliste rrezikon te ngjalle zemerimin e mbeshtetesve pasi sipas mediave, ai po e kalon kohen e rekuperimit neper pub-e.
“Nuk e di kur do zbres ne fushe pasi kemben e majte nuk e kam ende te forte. Kemi kryer nje test mes muskujve te kembes se majte dhe te djathte dhe ka nje ndryshim 30 %”, shprehet 32 vjecari, . “Ndoshta mund te ndodhe qe te luaj kunder Palmeiras ne 19 mars por kete nuk mund ta them me siguri te plote”, shprehet sulmuesi qe u operua rreth nje vit me pare ne gjurin e kembes se majte.
Ne vijim te deklarates, ai kerkon besimin e tifozeve dhe durim. Gjate deklarates ai ka folur edhe per ceshtjen Phelps, duke dale ne mbrojtje te 8 here kampionit olimpik. “Phelps ka kaluar vetem nje moment dobesie. Atletet e medhenj duhet te jene shembull per te gjithe, por po flasim per nje supernjeri qe fitoi cdo medalje te mundshme ne olimpiade”, perfundon Ronaldo.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronaldo mbron veten dhe Phelps
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: