Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ROBBIE ,Gjithmonė e mė i pasur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ROBBIE ,Gjithmonė e mė i pasur   18/11/2007, 14:48

Ish Take That, vazhdon te fitoje miliona, pamvaresisht angazhimeve te tij te pakta se fundmi. Albumi i tij me covera nuk ka qene me brilianti i karrieres se tij te gjate, sidoqofte, Robbie vazhdon te jete nje prej me te paguarve ne showbiz.
Duke cituar nje burim prane menaxherit te artistit, ai kete vit ka fituar 50 milione dollare, nga 44 koncerte qe ai ka bere gjate 2006. Dhe te mendosh qe ka nga ata qe mendojne qe Williams nuk fiton me nje dyshke.
Atij do ti mjaftonte pak frymezim per nje album te ri, dhe bam ca qindra milione te tjere. Cfare jete???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
ROBBIE ,Gjithmonė e mė i pasur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: