Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Obama: Asnje cigare ne Shtepine e Bardhe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Obama: Asnje cigare ne Shtepine e Bardhe   9/2/2009, 02:54

Obama: Asnje cigare ne Shtepine e Bardhe

Presidenti Barack Obama nuk ka pire asnje cigare, qe pas hyrjes ne rezidencen e tij ne Shtepine e Bardhe me 20 janar.
Ne nje interviste per CNN, presidenti megjithate nuk ka sqaruar nese e ka lene apo jo duhanin. “Ketu nuk kam pire asnje cigare. Disa here eshte shume e veshtire, por po mundohem ta perballoj”, ka deklaruar kreu i shtetit amerikan.

Pirja e duhanit ne Shtepine e Bardhe eshte ndaluar qe nga shkurti 1993.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Obama: Asnje cigare ne Shtepine e Bardhe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: