Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hiqen nga tregu kukullat Sasha dhe Malia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Hiqen nga tregu kukullat Sasha dhe Malia   9/2/2009, 02:53

Hiqen nga tregu kukullat Sasha dhe Malia


Kukullat me emrat e dy vajzave te presidentit Obama, Sasha dhe Malia nuk ekzistojne me dhe tani kane nje emer tjeter.

Me kerkesen e zonjes se pare amerikane Michelle Obama, nje kompani amerikane e prodhimit te lodrave, ka ndryshuar emrat e tyre. Kukullat u quajten fillimisht Marvelous Malia (Malia e mrekullueshme) dhe Sweet Sasha, (Sasha e embel), por tani ato mbajne emrin Marvelous Mariah dhe Sweet Sydney.
Zonja e pare ne Shtepine e Bardhe, kishte deklaruar se vendojsa e emrave te vajzave te saj dy kukullave ishte dicka e papershtatshme. Michelle deklaroi se e vleresonte vendimin e kompanise. Kukullat, pjese e koleksionit Ty Girlz dolen ne shitje ne muajin janar.
Parate e grumbulluara nga shitja e kukullave do te dhurohen per bamiresi.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hiqen nga tregu kukullat Sasha dhe Malia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: