Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 France, nena gjen dy djemte pas 10 vjetesh kerkimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: France, nena gjen dy djemte pas 10 vjetesh kerkimi   9/2/2009, 02:50

France, nena gjen dy djemte pas 10 vjetesh kerkimi

Nje nene ka arritur te gjeje pas 10 vjetesh dy djemte e saj, qe mbaheshin te fshehur nga i ati, edhe pse kujdestaria e tyre i ishte besuar gruas.
52-vjecari francez kishte mundur te fshihej duke jetuar me identitet te rreme ne nje pyll bashke me dy femijet, tani 18 dhe 17-vjecare. Djemte jane njohur fale disa fotove qe kishte shperndare e ema, ndersa i ati eshte arrestuar.

Ai nuk i conte femijet ne shkolle nga frika se zbulohej dhe ata merreshin me pune te vogla bujqesie. I ati u kishte thene se ishin braktisur nga e ema, e cila prej vitesh kishte shperndare fotot e djemve ne te gjithe Francen.

Babai i djemve shpjegoi se kishte nderruar disa here shtepi dhe identitet.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
France, nena gjen dy djemte pas 10 vjetesh kerkimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: