Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rrezikon 10 vjet burg per 2 pellumba kontrabande

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Rrezikon 10 vjet burg per 2 pellumba kontrabande   9/2/2009, 02:49

Rrezikon 10 vjet burg per 2 pellumba kontrabande


Nje shtetas australian qe vinte nga Dubai, eshte ndaluar ne doganen e aeroportit te Melburnit, pasi iu gjeten te fshehur ne pantallona dy pellumba.
Ai rrezikon te denohet me 10 vjet burg dhe 55 mije euro gjobe. Doganieret dyshuan kur ne bagazhet e 23-vjecarit gjeten dy veze, qe rezultuan se ishin te pellumbave. Pas kontrolleve, shpendet u zbuluan te lidhur pas kembeve te burrit.

Australia praktikon denime te ashpra per kontrabanden e kafsheve dhe te shpendeve.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rrezikon 10 vjet burg per 2 pellumba kontrabande
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: