Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lutet per nje paciente, infermierja rrezikon punen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lutet per nje paciente, infermierja rrezikon punen   9/2/2009, 02:47

Lutet per nje paciente, infermierja rrezikon punen


Nje infermiere ne Somerset te Anglise rrezikon te pushohet nga puna, pasi ishte lutur per nje paciente. Gruaja kishte bere nje vizite ne shtepine e nje gruaje te moshuar dhe ishte lutur me kerkesen e saj.
Sipas “Daily Mail”, spitali e ka akuzuar infermieren se nuk ka zbatuar normat e kodit te sjelljes, pavaresisht se pacientja nuk eshte ankuar. Infermierja ka treguar se eshte lutur edhe per paciente te tjere.

Rasti ka shkaktuar protesta nga eksponente te kristianizmit, qe kane shprehur keqardhjen per infermieren.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lutet per nje paciente, infermierja rrezikon punen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: