Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dashuria nė mes Anna dhe GiGi ėsht pranuar edhe nga mamaja..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dashuria nė mes Anna dhe GiGi ėsht pranuar edhe nga mamaja..   18/11/2007, 14:42

Anna i ka thene te emes dhe te atit se Gigi eshte dashuria e jetes se saj, dhe keta e kane pranuar. Sipas asaj qe shkruhet ne faqet e revistes "Visto" Tatangelo dhe D"Alessio planifikojne ta cojne ne nje tjeter nivel lidhjen e tyre te gjate dhe te perfolur. Prinderit e kengetares se re kane thene se kur kane pare dashurine e forte mes tyre kane pranuar ciftin e ri.
Prej pak ditesh ka dale ne treg albumi "Mai dire mai" disku i trete i Tatangelos, qe permban edhe dy duete te ciftit, "Averti qui", dhe "Lo so che finira" (E di qe do ti vije fundi) dicka qe nuk ia urojme ciftit. Visto i ka quajtur te rinjte Albano Carrisi dhe Romina Power, nje cift me plot gojen i shqyer, shpresojme qe te mos jene vertete keshtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dashuria nė mes Anna dhe GiGi ėsht pranuar edhe nga mamaja..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: