Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hiqen akuzat per ciftin qe u puth ne publik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Hiqen akuzat per ciftin qe u puth ne publik   9/2/2009, 02:46

Hiqen akuzat per ciftin qe u puth ne publikNje gjykate ne Indi ka hedhur poshte akuzat e ngritura ndaj nje cifti te martuarish per konsumim te veprave te turpshme, pasi ishin puthur ne publik.

Gjyqtaret vendosen se nje puthje s’mund te quhet krim. Policia e kishte arrestuar ciftin ne muajin shtator, ndersa shkembenin nje puthje prane nje stacioni metroje, me arsyetimin se kishin bere te ndiheshin keq personat qe ndodheshin aty.

Shfaqja e ndjenjave ne publik eshte ende tabu ne Indi. Denimi maksimal per nje akt te tille te turpshem eshte tre muaj burg.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hiqen akuzat per ciftin qe u puth ne publik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: