Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tymosi ne avion, denohet me 30 goditje kamzhiku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Tymosi ne avion, denohet me 30 goditje kamzhiku   9/2/2009, 02:42

Tymosi ne avion, denohet me 30 goditje kamzhiku


Nje shtetas nga Arabia Saudite eshte denuar me 30 goditje me kamzhik, pasi kishte tymosur nje cigare ne avion dhe kishte refuzuar ta shuante ate, edhe pasi e kishin urdheruar.

Pasagjeri ndodhej ne nje avion saudit te linjes se udhetimit nga Gedda ne Qurayyat. Lajmin e ka bere te ditur e perditshmja ne gjuhen angleze "Saudi Gazette", sipas se ciles personi nuk i eshte bindur thirrjeve te asistenteve te fluturimit, qe i ishin lutur ta shuante cigaren.

Pas mberritjes ne destinacion, policia hipi ne bord dhe arrestoi pasagjerin. Ai ka thene se po ndiqte nje terapi per te lene duhanin, por nuk i ka shpetuar denimit per rrahje me kamzhik.

Ne nje tjeter rast te ngjashem te ndodhur prillin e kaluar, nje gjykate ne lindje te vendit denoi me 50 goditje me dru nje tjeter pasagjer, qe pinte duhan ne nje avion te linjes Dammam-Riad.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tymosi ne avion, denohet me 30 goditje kamzhiku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: