Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 772 here ne provim per te marre patenten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: 772 here ne provim per te marre patenten   9/2/2009, 02:36

772 here ne provim per te marre patenten


Ka deshtuar 771 here, por eshte ende e vendosur te marre patenten.

Nje koreano-jugore 68-vjecare eshte regjistruar serish per te dhene provimin, edhe pse perpjekjet e saj qe nga viti 2005 kane rezultuar te pasuksesshme. Gruaja e moshuar nuk arrin te kaloje testin per kodin rrugor qe prej kater vjetesh.

Sipas gazetes “Korea Times”, gruaja eshte paraqitur ne te gjitha testet e mundshme dhe ka njoftuar se do ta jape provimin per te 772-n here. Gruaja jeton duke shitur produkte te nevojshme dere me dere dhe kete gje e ben me nje karroce. Nevoja e ka shtyre qe te mendoje se i duhet patenta per te punuar me shpejt.

Vetem pagesat e provimeve te patentes i kane kushtuar gruas 2888 dollare. Per te marre patenten asaj i duhen 60 pike, por ne provimet me shkrim ajo zakonisht merr 50.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
772 here ne provim per te marre patenten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: