Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kaka nuk do te luaje ne derbin e Milanos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kaka nuk do te luaje ne derbin e Milanos   9/2/2009, 02:21

Kaka nuk do te luaje ne derbin e Milanos

Braziliani i Milanit Rikardo Kaka nuk do te luaje ne derbin e Milanos fundjaven e ardhshme. Ai u demtua ne ndeshjen e se shtunes se Milanit ndaj Rexhines e cila perfundoi ne barazim 1-1.
Ne pjesen e dyte Kaka ka pasur shqetesime ne kemben e majte dhe ka detyruar trajnerin ta zevendesoje.
Nje dite pas ndeshjes, skuadra e Milanit ka nxjerre nje komunikim zyrtar ku konfirmon demtimin e Kakase ne kemben e majte, por qe perjashton nje rikuperim afatgjate.
Brazilianit i jane bere kontrollet e para mjekesore dhe rezultati i tyre ka nxjerre qe ai mund te qendroje jashte fushes se lojes per rreth 2 jave, nje afat qe e perjashton Kakane nga nje nder ndeshjet me te rendesishme, ate te derbit te Milanos fundjaven e ardhshme.
Gjithashtu ai nuk do te munde te grumbullohet as me perfaqesuesen e Brazilit e cila do te zhvilloje diten e marte ndeshjen miqesore me Italine.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kaka nuk do te luaje ne derbin e Milanos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: