Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barrymore: Piercing im ne gjuhe i ka trembur meshkujt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Barrymore: Piercing im ne gjuhe i ka trembur meshkujt   9/2/2009, 02:18

Drew Barrymore ia ka hedhur fajin nje piersing qe ka ne gjuhe, per faktin se ka mbetur single. Aktorja thote se meshkujt ndoshta tremben nga kjo zgjedhje e saj.

Barrymore e ka vene piercing qe pas ndarjes nga ish-i dashuri, aktori i komedive, Justin Long, veren e kaluar. Megjithese ajo eshte e kenaqur me gojen, piercing mund te jete nje arsye, qe i ka mbajtur meshkujt larg saj.

E ftuar ne programin bashkebisedues te Ellen Degeneres, aktorja u shpreh: “Kam 9 muaj qe mbaj piersing dhe qe atehere nuk kam pasur te dashur”. Ajo tregoi se prej disa javesh nuk mund te hante dhe pinte, per shkak te piercing.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barrymore: Piercing im ne gjuhe i ka trembur meshkujt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: