Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston ruan mesazhet audio te ish-te dashurve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Aniston ruan mesazhet audio te ish-te dashurve   9/2/2009, 02:17

Jennifer Aniston nuk e ka te lehte te shkeputet prej historive te vjetra.
Aktorja ka deklaruar se ruan te gjitha mesazhet, te ardhura ne sekretarine e saj telefonike. Protagonistja e “Friends” tregon se ka te ruajtura ne kaseta te gjitha ato c’ka i kane thene partneret e dikurshem, perfshire edhe ish-bashkeshortin Brad Pitt.

Ajo deklaroi per revisten “Marie Claire”: “Kam ende kasetat e regjistruara me mesazhet e te dashurit te pare, te dyte, te bashkeshortit. Eshte njesoj si te ruash letrat e dashurise”. Nuk dihet se cfare efekti do te beje deklarata e Aniston tek partnerja aktuale e Pitt, Angelina Jolie.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston ruan mesazhet audio te ish-te dashurve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: