Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lorik Cana do te mungoje ne ndeshjen ndaj Maltes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lorik Cana do te mungoje ne ndeshjen ndaj Maltes   9/2/2009, 02:10

Lorik Cana do te mungoje ne ndeshjen ndaj Maltes


Lorik Cana e ben zyrtare mungesen e tij ndaj Maltes, ne eleminatoret e kampionatit boteror 2010. Mesfushori I kombetares shqiptare, do ti mungoje formacionit te hollandezit Arie Han ne 11 shkurt per shkak te nje demtimi, ne gjurin e majte I cili do ti marre kohe per rikuperim. I kontaktuar nga Vizion Plus mesfushori shprehet se e rendesishme per te eshte se do ti shmanget nje nderhyrje kirurgjikale, e cila do te ishte fatale per karrieren e tij duke marre parasysh faktin se kapiteni i Marsejes, eshte edhe ne gjuetine e mjaft skuadrave te medha evropiane gjate kesaj periudhe merkatoje. Duke shprehur keqardhjen e tij qe do ti mungoje kuqezinjve ndaj Maltes Cana ka shpjeguar se demtimi I tij ka nisur ne fund te dhjetorit, dhe sipas mjekeve qe po I qendrojne prane eshte mbingarkesa dhe lodhja qe I ka shkaktuar edemen ne gju. Cana do te humbase dhe te gjitha takimet e kampionatit francez dhe mundesia per tu rikthyer ne fushe mund te jete 19 shkurti, dita kur skuadra e tij do te luaje perballe hollandezve te twente ne fazen 1/ 16 te kupes UEFA. Por pas mungeses se Canes, tekniku Arie Han ka dhe shqetesimin e kapitenit Altin Lala. Nje tjeter element I mesfushes kuqezi gjendet I demtuar, pasi I eshte nenshtruar nje operacioni ne shtyllen kurrizore, dhe rikuperimi I tij I plote mund te behet pas 11 shkurtit.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lorik Cana do te mungoje ne ndeshjen ndaj Maltes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: