Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė   9/2/2009, 01:47

Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė

Ēmimi i naftės nė SHBA ėshtė ulur nėn 40 dollarė pėr njė fuēi. Mbrėmė nė mbylljen e bursės sė Nju Jorkut, nafta shitej pėr 39.50 dollarė pėr njė fuēi, qė ėshtė njė rėnie prej 1.67 dollarė. Rritja e papunėsisė pėr tregtarėt me naftė do tė thotė zvogėlim i kėrkesės pėr karburant, pasi tė papunėt shpenzojnė shumė mė pak, jo vetėm karburant, por edhe miliona artikuj tė tjerė, qė duhet tė reflektohet nė tregje.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Ekonomi & Biznes-
Kėrce tek: