Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Humbjet e Tojotės 4 miliardė dollarė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Humbjet e Tojotės 4 miliardė dollarė   9/2/2009, 01:44

Humbjet e Tojotės 4 miliardė dollarė

Prodhuesi mė i madh i makinave nė botė, Toyota, ka parashikuar humbje mė tė mėdha nė rezultatet e 2008 se ē'ishte paralajmėruar mė herėt.Toyota llogarit njė humbje prej 4 miliardė dollarėsh gjatė vitit 2008, shifėr kjo tre herė mė e madhe se ajo qė u paraqit nė dhjetor tė 2008-ės. Humbjet mė tė mėdha janė shkaktuar nga rėnia e shitjeve nė Evropė dhe nė Amerikė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Humbjet e Tojotės 4 miliardė dollarė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Ekonomi & Biznes-
Kėrce tek: