Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Winslet merr Globin e Artė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kate Winslet merr Globin e Artė   9/2/2009, 01:28

Kate Winslet merr Globin e Artė

Aktorja britanike Kate Winslet mori Globin e Artė si aktorja mė e mirė jo protagoniste nė filmin "Lexuesi" sipas romanit gjerman me tė njėjtin titull.
Winslet u vlerėsua edhe si aktorja mė e mirė nė dramė. Vlerėsimin si aktori mė i mirė e mori aktori Mickey Rourke. Filmi mė i mirė u shpall "Slumdog Millionaire" i regjisorit Danny Boyle. Ēmimi "Globi i Artė" vlerėsohet si njė lloj prove gjenerale pėr ēmimin "Oscar".

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kate Winslet merr Globin e Artė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Shoqėria dhe Kultura-
Kėrce tek: