Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...   9/2/2009, 01:25

Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...

Tom Cruise, Mark Wahlberg dhe Keanu Reeves janė nominuar pėr ēmimin Golden Raspberry Award.
Tre aktorėt bėjnė pjesė nė grupin e aktorėve mė tė kėqij tė vitit, tė cilėt do tė ‘turpėrohen’ nė ceremoninė Razzies, e cila do tė mbahet njė natė para ndarjes sė ēmimeve Oskar.
Cruise ėshtė nominuar pėr paraqitjen e tij nė filmin “Valkyrie”, Wahlberg pėr filmin “The Happening”, ndėrsa Reeves pėr performancėn e tij nė filmin “The Day The Earth Stood Still”.
Paris Hilton ėshtė favoritja kryesore pėr ta fituar ēmimin e aktores mė tė keqe, por tė nominuara janė edhe Jessica Alba, Reese Witherspoon dhe Diane Keaton
Nominimet e tė mėrkurės pėr filmat mė tė kėqij pėrfshijnė: “Meet The Spartans”, “Speed Racer”, “High School Musical 3”, “The Happening”, “Meet Dave” dhe filmi i Paris Hiltonit, “The Hottie & The Nottie”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Shoqėria dhe Kultura-
Kėrce tek: