Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kritika pėr koleksionin e ri tė Valentinos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kritika pėr koleksionin e ri tė Valentinos   9/2/2009, 00:22

Kritika pėr koleksionin e ri tė Valentinos


Shtėpia italiane e modės, Valentino prezantoi nė Paris koleksionin e klasit tė lartė pėr pranverėn dhe verėn e kėtij viti, nė Javėn e Modės nė kryeqytetin francez. Drejtuesit e rinj tė krijimeve nė Valentino Pier Paolo Piēioli dhe Maria Grazi Kiuri, kanė punuar pėr 10 vjet si dizajnues tė aksesorėve pėrpara se tė merrnin poste drejtuese nė kėtė kompani avangarde nė botėn e modės. Por paraqitja e tyre me koleksionin e pranverės dhe verės, teksa paraqiste bukurinė femėrore dhe elegancėn, sipas kritikėve, dėshtoi tė impresiononte pjesėmarrėsit nė Javėn e Modės nė Paris.
Materialit tė mėndafshit, prerjeve elegante dhe ngjyrave jo shumė tė ndezura, i mungonte njė pompozitet, nė njė kohė qė sfilata e Valentions erdhi pas atyre tė Diorit dhe Lakruasė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kritika pėr koleksionin e ri tė Valentinos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: