Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Papagall i kujdesshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Papagall i kujdesshėm   9/2/2009, 00:16

Papagall i kujdesshėm


Papagalli me emrin Emil, nga qyteti Landskrona i Suedisė jugore, ka mėsuar shumė gjėra nė jetėn e tij tė deri tanishme.Por, e pazakonta ėshtė qė din ta pėrdor tualetin e pronares sė tij, Jasmin kur ka nevojė pėr tė!
Pronarja qysh nė fillim ka vėrejtur se kur Emili ka dalė nga kafazi, sikurse ēdo papagall, ka bėrė nevojėn nė qilim ose mbi mobile, dhe ajo ka vendosur qė ta riedukon.
"Mendova, qė kur tė ketė nevojė ai tė shkon pėr nevojė, ta ēoj nė tualet. E bėra atė dhe i thashė- bėje nevojėn- dhe ai prej atėherė e din se si shkon rendi!", tregon Jasmina, pronarja e papagallit tė kujdesshėm.
Pikėrisht, Emili jeton edhe me tre mace, tė cilėve me kohė u ka treguar se kush ėshtė bosi i shtėpisė, duke demonstruar ashpėrsinė dhe forcėn me sqepin e tij! Me mjeshtri imiton mjaullimat, ndėrsa din edhe tė huton ndonjė mysafir tė nikoqires kur e imiton zėrin e telefonit. Ka edhe njė pikė tė preferuar tė filmit tė Spilbergut, ndėrsa mė sė shumti kėnaqet me njė gotė ēaj tė mirė!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Papagall i kujdesshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: