Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Njė makinė fluturoi nė ēatinė e kishės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Njė makinė fluturoi nė ēatinė e kishės   9/2/2009, 00:07

Njė makinė fluturoi nė ēatinė e kishės


Zjarrfikėsit dhe ndihma e shpejt nuk kanė mundur tė besojnė nė sytė e tyre kur mbėrritėn nė vendin e fatkeqėsisė sė njė shoferi nė lindje tė Gjermanisė. Pėr tė mbrėmė morėn thirrje pėr shpėtim. Ajo qė i priti mė shumė i ngjasonte montimit spektakolar tė kastaderit nga ndonjė film me shumė aksione, se sa fatkeqėsisė sė automobilit nė qytezėn e qetė Limbah Oberfrona. Kėshtu, makina "Shkoda Oktavia" e shoferit 23 vjeēar thjeshtė ishte vendosur nė ēatinė e lartė shtatė metra tė kishės lokale. Tėrė ngjarjen e vėzhguan dy policė tė cilėt pritnin nė semaforin e kuq. Makina SHKODA pėrnjėherė me shpejtėsi tė madhe kaloi pranė tyre, shoferi nuk arriti ta kapė kthesėn, doli nga bankina dhe me automobilin hasi nė njė beden qė me siguri ishte si njė trampolinė piste. Makina SHKODA fluturoi 35 metra nė ajėr,kurse aventura e shoferit 23 vjeēar pėrfundoi me parkimin nga e para nė ēatinė e kishės. Makinėn SHKODA qė mė pas me vinē e zbritėn nė tokė, ėshtė shkatėrruar tėrėsisht, por shoferi pėr fat e pėrjetoi fatkeqėsinė, ndonėse me lėndime tė rėnda. Autoritetet tani i presin rezultatet e testimit pėr alkoolin.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė makinė fluturoi nė ēatinė e kishės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: