Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shalke mundi Verderin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Shalke mundi Verderin   8/2/2009, 20:44

Shalke mundi Verderin


Kryendeshja e javės sė 19-tė tė Bundesligės mes Shalkes dhe Verderit e zhvilluar nė Gelsenkirshen iu ka takuar vendasve. Tė kaltėrtit nė kėtė takim musafirėe tė tyre iu lejuan qė nė pjesėn mė tė madhe tė kontrollojnė lojėn dhe tė kenė mė shum goditje drejt portės sė tyre, por megjithatė nuk iu lejuan tė shėnojnė edhe golin. Autor I golit tė vlefshėm tri pikė pėr Shalken ishte Hovedes nė minutėn e 48 tė ndeshjes.
Befasinė e javės sė 19-tė e bėri Borusia e Menshenglladbahut e cila nė takimin me kryesuesin Hofenhajmin mori njė pikė. Hamburg jo qė nuk ariti tė fitojė nė Karlsrue ky kishte dy gola avantazh porn ė fund pėsoi disfatė me rezultatin 3:2.
Gjat dy ditėve futbollistėt profesionist nė Gjermani me golat e tyre tė shėnuar kanė ndihmuar kolegėt e tyre nga sportet tjera. Pasi pėr cdo gol tė shėnuar kanė dhuruar nga 1 mijė euro.

Bayer L 2 - 4 Stuttgart
Eintracht 2 - 2 Cologne
Karlsruhe 3 - 2 Hamburger
Borussia M 1 - 1 Hoffenheim
Schalke 1 - 0 Werder
Wolfsburg 2 - 0 Bochum
Arminia 1 - 1 Hertha

Bayern M Borussia D
Energie Hannover

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shalke mundi Verderin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: