Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Diego firmosi pėr Juven

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Diego firmosi pėr Juven   8/2/2009, 20:42

Diego firmosi pėr Juven


Sipas televizionit kombėtar italian (RAI), mesfushori I skuadrės sė Werder Bremen, Diego ka firmosur kontratė me skuadrėn e Juventusit.Krahas asaj se nuk do tė luaj pėr Werderin nė ndeshjen e sotme ai ėshtė nė qendėr tė vėmendjes nė mediat gjermane. RAI njohtoi pėr firmosjen e kontratės mes Diego – Juventus, sipas tė cilės ėerder nė emėr tė dėmshpėrblimit do tė mer reth 50 milion euro, ndėrsa braziliani tek gjigandi Italian do merte nga 5 milion euro nė vjet.
"Bild-i", ka aritur tė kontaktojė menaxherin e Diegos I cili ka dematuar lajmin e publikuar nė RAI, ndėrsa drejtuesit e skuadrės sė ėerder-it, thonė se nuk dinė asgjė pėr kėtė:- " Nuk kemi firmosur kurfar parakontrate me Juventusin. As Diego nuk mund tė firmos pasi qė tė drejtat e transferit ne I posedojmė deri nė vitin 2011", ka thėnė Manfred Müller anėtar I bordit drejtues tė Werder-it.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Diego firmosi pėr Juven
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: