Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Asamoah-ut i meret patent shoferi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Asamoah-ut i meret patent shoferi   8/2/2009, 20:40

Asamoah-ut i meret patent shoferi


Futbollisti i Schalkes Gerald Asamoah ėshtė dėnuar me 1.000 euro dhe marjen e patent shoferit pėr 1 muaj edhe atė pėr shkak tė ngarjes sė shpejtė tė makinės. Krahas asaj se vitin e kaluar ai u la I lirė nga akuzat Gerald Asamoas gjykata nė Gelsenkirchen I shqiptoi dėnimin pėr shkak tė ngarjes ė shpejtė tė makinės sė tij dy vjet mė parė. Ai me Mercedes-in e tij ishte nė njė shpejtėsi tė madhe pasi qė bashkėshortja e tij Linda ishte nė shkallėn e saj mė tė lartė tė shtatzanisė. Nė vendin ku shpejtėsia maksimale ishte 80 km/h, Gerald I ngante makinės sė tij 185 km/h., dhe nė atė kohė arsyetohej me fjalėt. "Kisha frigė se mos po komplikohet shtatzania".
Vitin e kaluar gjykata ia shqiptoi dėnimin nė tė holla, por ai njė vendim tė tillė e kishte ankimuar dhe procesi kishte vazhduar edhe sivjet. Pas shum seancave procesi u mbyll dhe Asamoah nuk do tė ankimojė vendimin e gjykatės. "E kam mė lehtė tani. Njė muaj nuk ėshtė shumė dhe kasha frigėns e ajo most ė jetė mė gjat. E di se I kam ngarė makinės shpejtė por ia kasha frigėn shėndetit tė bashkėshortes". Nė pyetjen se si tani do shkojė nė stėrvitje, Gerald ka thėnė se ka zgjidhje tė thjeshtė: 'Bashkėshortja do tė mė dėrgojė nė stėrvitje. Ky ėshtė fati im pasi ajo ka patent shofer".

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Asamoah-ut i meret patent shoferi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: