Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bundesligė: pėrballen Arminia Bielefedli me Hertėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Bundesligė: pėrballen Arminia Bielefedli me Hertėn   8/2/2009, 20:37

Bundesligė: pėrballen Arminia Bielefedli me Hertėn
Vazhdojnė garat nė Bundesligė me ndeshjet e javės sė 19-tė tė cilat nė program janė nė kėtė fundjavė. Sonte do tė pėrballen Arminia Bielefedli me Hertėn, ndėrsa nė vikend do tė zhvillohen disa pėrballje ndėrmjet pretendenteve pėr kreun e tabelės.Situata nė kreun e tabelės nė Bundesligėn gjermane ėshtė shumė interesante, ndėrsa gjėrat mund tė bėhen edhe mė tėrheqėse pas javės sė 19-tė, nė tė cilėn nė program janė disa ndeshje shumė nxitėse. Kjo javė hapet tė premten nė darkė me pėrballjen mes Hertės sė Berlinit me Arminia Bielefeldin, ndėrsa tė shtunėn Shalke mirėpret Verderin nė pėrballjen e dy skuadrave qė befasisht gjenden nė mesin e tabelės dhe qė imperativ kanė vetėm fitoren. Schalke javėn e kaluar humbi nė fushė tė Hannoverit dhe pėrballė Verderit kėrkon ti shėrojė plagėt. Mirėpo edhe mysafirėt pretendojnė tė kompenzojnė pikėt e humbura nė fushė tė vet, duke paralajmėruar lojė sulmuese.

TABELA:

Lideri i tabelės Hofenheimi ėshtė mysafir i Borussia Mynshengaldbahut, Hamburgu shihet favorit nė udhėtimin te Karlsruhe, ndėrsa Volfsburgu me fitore eventuale ndaj Bohumit do tė kapte hapin me skuadrat e kreut tė tabelės. Tė dielėn Enerxhi Kotbusi kėrkon pikėt e shpėtimit ndaj Hannoverit, ndėrsa Bayerni i cili edhe mė tej mbetet kandidati numėr njė pėr titullin, mirėpret Borussia Dortmundin.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bundesligė: pėrballen Arminia Bielefedli me Hertėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: