Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barcelona me njė kėmbė nė finale tė Copa del Rey

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Barcelona me njė kėmbė nė finale tė Copa del Rey   8/2/2009, 20:34

Barcelona me njė kėmbė nė finale tė "Copa del Rey"


Skuadra e Barcelonės ka shėnuar fitore me rezultat prej 2-0 nė ndeshjen e zhvilluar tė enjten mbrėma kundėr Real Mallorcas.

Takimi i parė gjysmėfinal ndėrmjet Barcelonės dhe Mallorcės nė kuadėr tė Kupės sė Mbretit i zhvilluar nė Camp Nou i takoi skuadrės vendase. Blaugranėt shėnuan dy herė nė rrjetin portierit mysafir Lux. Thierry Henry krijoi epėrsinė nė pjesėn e parė (35') pasi pranoi njė krosim nga Bojan Krkic, ndėrsa Rafael Marquez dyfishoi nė pjesėn e dytė (73') nga njė gjuajtje e lirė.
Tė mėrkurėn Sevila nė ndeshjen e parė gjysmėfinale ka fituar ndaj Atletik Bilbao me rezultat 2:1. Ndeshjet e kthimit zhvillohen pas njė muaji.


Barcelona – Majorka 2:0 (1:0)
Anri 35', Markez 74'

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcelona me njė kėmbė nė finale tė Copa del Rey
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: