Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Felps pezullohet nga garat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Felps pezullohet nga garat   8/2/2009, 20:31

Felps pezullohet nga garat


Federata Amerikane e Notit "USA Swimming", tė enjten pėr tre muaj e ka pezulluar kampionin e tetėfishtė nga Lojėrat Olimpike Pekin 2008, Majkėll Felps.

Ky vendim ka ardhur si rezultat i publikimit tė fotografive se si notuesi amerikan konsumon marihuanė. USA Swmming gjithashtu tė enjten pėr tre muaj tė plota ka ngrirė edhe financimin e Felps."Kjo nuk ėshtė situatė nė tė cilėn janė shkelur rregullat e kundėrdopingut, por ne kemi vendosur qė Feplsit ti dėrgojmė mesazh tė qartė, pasi qė ai dėshpėroi me qindra fėmijė anėtarė tė USA Swimming. Kėta Majkllin e kanė shikuar si hero", thuhet nė kumtesėn e federatės. Majkėll Felps ka pranuar kėtė pezullim dhe ka premtuar se shumė shpejtė do t'ju kthehet garave. Kompania amerikane e ushqimeve "Kellogg's", tė enjten bėri publike se nuk do tė vazhdojė kontratėn e sponsorizimit me kampionin olimpik Majkėll Felps.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Felps pezullohet nga garat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: