Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckham: Dua tė qėndroj te Milani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Beckham: Dua tė qėndroj te Milani   8/2/2009, 20:29

Beckham: Dua tė qėndroj te Milani


Pas tratativave tė shumta tė zyrtarėve tė skuadrės sė Milanit pėr tė blerė kartonin e Dejvid Bekam, nga skuadra amerikane L.A. Galaxy, tani edhe vet futbollisti anglez doli me deklaratė se dėshiron qė tė largohet nga Los Anxhelosi dhe sa mė gjatė tė qėndrojė nė skuadrėn milaneze.Pėr herė tė parė pasi qė u inkuadrua nė radhėt e skuadrės sė Milanit, Dejvid Bekam shprehu dėshirėn e tij tė largohet nga skuadra e L.A. Galaxy dhe t'i bashkėngjitet skuadrės sė Milanit ku momentalisht po aktivizohet si lojtar i huazuar.
"Kam shprehur dėshirėn tė qėndroj te Milani. Tani e gjithė varet nga Milani dhe L.A. Galaxy. Shpresoj se sa mė shpejtė do tė arrihet marrėveshje", theksoi David Beckham, futbollist.
Ish-futbollisti i Manēester Junajtedit dhe Realit tė Madridit shpreson se me lojėrat e mira tė treguara nė fanellėn "kuq e zi" mund ti shtojė gjasat pėr tė marrė pjesė nė Kampionatin botėror nė Afrikėn Jugore.
"Shpresoj se do tė kem rast tė marr pjesė nė botėrorin e viti 2010, dhe gjasat mė tė mėdha pėr atė i kam nėse qėndroj kėtu te Milani. Mirėpo e gjithė nuk varet nga unė kėshtu qė mė duhet tė pres", theksoi Beckham.
Nė fund tė kėsaj bisede, Bekam shtoi se dėshiron qė karrierėn e tij futbollistike ta mbaron nė skuadrėn e Milanit.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beckham: Dua tė qėndroj te Milani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: