Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sevilja me avantazh minimal nė ndeshjen e kthimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Sevilja me avantazh minimal nė ndeshjen e kthimit   8/2/2009, 20:25

Sevilja me avantazh minimal nė ndeshjen e kthimit


Nė ndeshjen e parė gjysmėfinale tė Kupės sė mbretit – "Copa del Rey", futbollistėt e Seviles mposhtėn nė stadiumin e tyre "Sanēez Pitsuan" skuadrėn e Atletik Bilbaos me rezultat 2:1.

Skuadra baske e para kaloi nė epėrsi me anė tė Lorentes, dy minuta para pushimit.
Barazoi shifrat Dusher pas njė ore lojė, derisa epėrsinė minimale pėr ndeshjen e kthimit nė "San Mames" qė do tė zhvillohet pas njė muaji, ia siguroi Akosta nė minutėn e fundit. Gjashtė minuta mė herėt kėtė mundėsi e lėshoi Fredi Kanute i cili nuk shfrytėzoi gjuajtjen nga pika e bardh. Nė ndeshjen tjetėr gjysmėfinale, tė enjten mbrėma nė "Nou Camp" takohen Barcelona – Majorka "Copa del Rey" – ndeshjet e para gjysmėfinale:
Sevila - Atletik Bilbao 2:1 (0:1),
Dusher 60', Akosta 90' - Lorente 43'.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sevilja me avantazh minimal nė ndeshjen e kthimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: