Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hueyda nė Shqipėri pėr festė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hueyda nė Shqipėri pėr festė   8/2/2009, 20:05

Aktorja dhe modelja me prejardhje shqiptare, Hueyda El Said, ka vendosur qė festėn e tė dashuruarve ta kalojė nė Shqipėri.


Shumica e romantikėve zgjedhin kryeqytetin francez, Paris, pėr tė festuar Shėn Valentinin, ndėrkohė qė Hueyda, po largohet nga atje pėr tė qėndruar nė qytetin e saj tė lindjes, Tiranė, pėr festė.

Ndėrkohė mėsohet se arsyeja e vėrtetė e ardhjes sė Hueydas kėto ditė nė kryeqytetin shqiptar ėshtė pėr shkak tė provimeve nė fakultetin e drejtėsisė, ku ajo studion kohė pas kohe.


Hueyda El Said
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hueyda nė Shqipėri pėr festė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: