Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Google Books pėr iPhone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Google Books pėr iPhone   8/2/2009, 17:22

Google ka pėrgatitur versionin e ri tė katalogut tė vet tė dedikuar pėr pajisjen e popullarizuar iPhone.Me kėtė veprim u ėshtė mundėsuar pėrdoruesve tė iPhone dhe iPod Touch tė shfletojnė 1.5 milionė libra (pėr pėrdoruesit nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės) apo 500.000 pėr pėrdoruesit ndėrkombėtarė, ku biem edhe ne.

Google ka shfrytėzuar njohjen automatike tė teksteve nė mėnyrė qė tė jetė nė gjendje tė shndėrrojė librat nė formatin i cili ėshtė i pėrshtatshėm pėr lexim nė ekrane tė vogla.

Disa tekste tė cilat janė nė formatin i cili ėshtė i vėshtirė pėr tu skanuar ende nuk janė nė dispozicion, por do tė duhej tė paraqiteshin pasi qė ata tė avancojnė teknologjinė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google Books pėr iPhone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: