Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brook kundėr kirurgjisė plastike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Brook kundėr kirurgjisė plastike   8/2/2009, 17:18

Kelly Brook thotė se ajo ėshtė e dyshimti nėse ndonjėherė gjatė jetės sė saj do t’i nėnshtrohet ndėrhyrjes kirurgjike.


Bukuroshja 29-vjeēare ėshtė e kėnaqur me trupin e saj dhe i admiron yjet e famshme tė cilat i thonė JO ndėrhyrjes kirurgjike pėr t’u dukur mė tė reja.

“Elle Macpherson ėshtė nė tė dyzetat dhe duket pėr mrekulli, po ashtu duket edhe Lauren Hutton, e cila i ka 65 vjet. Kurrė nuk kam menduar t’i nėnshtrohem ndonjė ndėrhyrjeje dhe mendoj e kurrė nuk do ta bėj njė gjė tė tillė. Dėshiroj tė plakem natyrshėm”, ka thėnė modelja dhe aktorja.Kelly Brook
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brook kundėr kirurgjisė plastike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: