Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēilli dhe Ingridi nuk ndahen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ēilli dhe Ingridi nuk ndahen   8/2/2009, 17:17

Tashmė pėr tė gjithė ėshtė prezent fakti qė dy kėngėtaret seksi nga Shqipėria, Ēiljeta Xhilagėn dhe Ingrid Gjonin, nuk i lidh vetėm profesioni por edhe shoqėria.


Janė shumė tė afėrta mes tyre aq sa siē kanė pohuar edhe vetė, shumė shpesh u takon tė kalojnė natėn te shtėpitė e njėra-tjetrės duke qėndruar zgjuar deri pas mesnate, duke folur dhe diskutuar gjėra vetjake por edhe tė pėrbashkėta.

Pra, Ēiljeta dhe Ingridi nuk ndahen asnjėherė. Kohėt e fundit ato kanė nisur tė kėndojnė edhe nė tė njėjtin ambient bashkė, kjo dhe falė bashkėpunimit qė kanė pasur nė kėngėn “Puēi-puēi” qė pėr publikun u kthye menjėherė nė hit.


Ingridi dhe Ēilli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēilli dhe Ingridi nuk ndahen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: