Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Carrey dhe McCarthy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Carrey dhe McCarthy   8/2/2009, 17:16

Dyshja e famshme Jim Carrey dhe Jenny McCarthy, tё cilёn janė nё lidhje pёr afro tri vite, raportohet se kėnaqen duke qėndruar tё zhveshur kur janė sё bashku, me qёllim qё ta mbajnė lidhjen e tyre mё tё eksituar.


“Kur ata janė vetėm, preferojnė tё qёndrojnё tё zhveshur shumicėn e kohės. Ata gjithmonė kanё njё pasdite tё argėtimit tё zhveshur, kjo i jep kuptim jetёs sё tyre. Por sigurisht, nё publik ata janė gjithmonė tё veshur”, ka thёnё njё burim.

Jim dhe Jenny thuhet se e kanё kaluar shumicėn e pushimit tё tyre tё fundit nё Hawaii, tёrёsisht tё lakuriqur.

Dyshja nuk janė tё vetmit tё famshėm qё kėnaqen me natyralizmin. Edhe Christina Aguilera dhe burri i saj Jordan Bratman rregullisht gjejnė kėnaqёsi nё “tё shtunat e zhveshura”.


Jim Carrey dhe Jenny McCarthy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Carrey dhe McCarthy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: