Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   8/2/2009, 14:13

Kjo eshte nje gje qe po ndodhe shpesh ne Kosove, po edhe ne Diaspore.


A eshte e drejt qe Gruaja tia merr femit dhe te ike , apo eshte e nevojshme per te dy palet qe te zgjedhet nje pajtime mese te dy prinderit per hire te femive. Qe femit mund te njohin edhe Nanen edhe Baben e tyre?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   12/2/2009, 17:00

Jo nuk asht e drejt qe femit ti mer gruaja pasi qe femit nuk jan vetem te gruas po edhe te babait po edhe anasjelltas nuk asht mir Smile
Mendoj se pajtimi asht zgjidhja ma e mir.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   12/2/2009, 22:41

Edhe un mendoj se pajtimi eshte zgjedhja ma e mire.
Mirepo kur nuk mundet nje qift te vie te nje pajtim ... qka tani??!!

Un mendoj se nana (nese eshte nane si duhet,normal) e ka nje ndjenje extra per femiun e vet ... qe e kan nje lidhje te veqanta ata dy mes vete, te cilen ai femi asnjeher nuk mundet me pas me baben e vet ! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   16/2/2009, 02:12

Nese nuk ka pajtim ateher s'kemi zgjidhje tjeter perveq te pakten 3 her n'jav me pa baba femin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   16/2/2009, 02:39

Hahahaha.. jo shume jan 3 jave.. 3 muje ! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   16/2/2009, 17:43

Hahah m'ke keqkuptu m'duket, un kam then qe 3 here ne jav jo 3 jave...
Java ka 7 dit te pakten 3 dit t'jen te ndame qe baba me e pa femin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   16/2/2009, 19:58

ahaaa... heheh .. mendova se po thu nje her qdo 3 jave a diqka kshtu .. hahah:P:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   18/2/2009, 17:31

huahauahuahua jo valla me thon t'drejten e disha se m'ke keqkuptu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   18/2/2009, 19:22

hAHAHAHAHahah,,, ani au tute kur e pave se tkam keqkuptu .. hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   22/2/2009, 17:07

Hahahuha MariGona jo more pse me u tut qy hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
velivelato
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 39
Location : Hannover
Registration date : 21/03/2011

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   21/3/2011, 03:06

Ne qoft se vjen deri te ndarja ,at'her ju takon te dyve ta ndajn per gjysm krejt qka ata dy e kan krijuar se bashku .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   21/3/2011, 05:34

velivelato edhe une pajtohem me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   5/2/2012, 12:48

Nese vjen deri divorci ne mes ēiftit bashkeshortore gjithe ēka qe kan arrite sa kan qene bashke duhet te ndahet 50% me 50%.Kurse sa i perket femijeve se kujte i takojne deri sa t jene te vegjel i takojne Nenes se vete, nese jane rritur vendose ata vete ne prezence te gjykates,Edhe pse pasojat ndarjes reflektohen shume ne te ardhmen e femijeve, per ket duhet pasur kujdes kur te hyjme ne martese se jeta nuk eshte me lula.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka duhet ti takoje Gruas ne rast te prishjes se Marteses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Gruaja dhe Familja-
Kėrce tek: